pirmdiena, 2019. gada 4. novembris

Jauns izaicinājums!

 Konkurss “Sporto labākai dzīvei” noslēdzies – zināmi uzvarētāji!


Paldies visām 112 klasēm, kas startēja “Sporto labākai dzīvei” izaicinājumā, lai radītu savu unikālo vingrojumu un dalītos ar radošām receptēm veselīgām brokastīm.

Konkursa žūrija rūpīgi izvērtēja iesūtītos mājasdarbus un ir izvēlētas visas klases, pie kurām dosies ciemos “Sporto labākai dzīvei” komanda, lai piedāvātu gūt jaunas zināšanas par veselīgu uzturu un noskaidrotu labāko klasi īpaši sagatavotās disciplīnās. Sacensības norisināsies trīs pieteikto klašu starpā, pie katra no konkursa uzvarētājiem, iepazīstot Rimi Bērniem ekspertes Ogas Ļubinas sagatavotos veselīga uztura pamatprincipus, izmēģinot spēkus fiziskās sagatavotības eksperta Kārļa Birmaņa stafetēs un Rimi šefpavāra Normunda Baranovska vadībā pagatavojot veselīgu maltīti.

Katra klase, pie kuras nākamgad viesosies “Sporto Labākai dzīvei” komanda, saņems gardas un veselīgas balvas no Rimi. Savukārt katru sacensību ātrākā klase saņems Rimi dāvanu karti 100 eiro vērtībā. Zemāk aplūkojams uzvarētāju klašu saraksts. Ar visiem uzvarētājiem konkursa organizatori sazināsies personīgi.

Apsveicam visus uzvarētājus!

Skola
Klase, kas izaicina
Izaicinātās klases
Skola
Klase, kas izaicina
Izaicinātās klases
Aizkraukles novada vidusskola
5.a
5.b un 6.b
Lādezera pamatskola
5.
4. un 6.
Bauskas sākumskola
4.b
3.a un 4.a
Laurenču sākumskola
2.a
2.b un 2.c
Bauskas sākumskola
2.a
2.b un 2.c
Lazdonas pamatskola
6.
4., 5. un 7.Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru